Ср. Май 18th, 2022
Росія і Китай замінили ісламський тероризм як загрозу нацбезпеці — начальник штабу оборони Великої Британії

Головна загроза безпеці Великої Британії походить від РФ.

Про це заявив начальник штабу оборони Великої Британії Ніколас Картер в інтерв'ю The Telegraph.

«Росія — це найгостріша загроза, і управління нею — перше місце у моєму списку. Це входить до списку пріоритетів радника з національної безпеки», — сказав він.

Картер зазначив, що «ми переживаємо період феноменальних змін».

«У 2018 році, у нас був напад на сім'ю Скрипалів у Солсбері, і стало сліпуче очевидно, що Росія була найгострішою загрозою для нашої країни», — додав Картер.

Росія і Китай замінили ісламський тероризм як основні загрози національній безпеці. Ці зміни мали враховувати швидко мінливий характер сучасної війни.

Головна стурбованість воєначальника в тому, що постійна участь Росії у провокаційних діях може призвести до катастрофічної помилки, яка може призвести до конфлікту.

У зв'язку з цим він попередив, що прорахунок є неприємною нагодою, і ми повинні стежити за цим, щоб він не вийшов з-під контролю.

Але він також висловився за підтримку контактів з Росією для напрацювання діалогу.

Нагадаємо:

5 березня 2018 року стало відомо, що у Великій Британії колишній російський розвідник Сергій Скрипаль та його дочка потрапили до лікарні після отруєння невідомою речовиною.
Пізніше з'ясувалося, що вони були отруєні нервово-паралітичною речовиною «Новичок». Великобританія звинуватила у отруєнні Росію.
Правоохоронні органи країни оприлюднили фото та імена підозрюваних — ними виявилися росіяни «Олександр Петров» та «Руслан Боширов».
Спільне розслідування The Bellingcat та The Insider підтвердило, що вони — співробітники російських спецслужб Чепіга та Мишкін. У лютому 2019 року стало відомо ім'я третього підозрюваного в отруєнні.
Дополнительно:
Росія і Китай замінили ісламський тероризм як загрозу нацбезпеці — начальник штабу оборони Великої Британії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.