Чт. Авг 18th, 2022
Зеленський заявив про підготовку до державного перевороту на початку грудня

Президент України Володимир Зеленський заявив про мовляв підготовку державного перевороту в Україні 1-2 грудня.

Про це очільник держави заявив під час пресмарафону 26 листопада.

«Наприклад, отримали інформацію, що першого числа в нашій державі буде державний переворот. Цікава ж інформація?..Мені здається, що це важлива інформація. Першого-другого грудня, — сказав Зеленський і продовжив: — Я ж не Бурба, говорити і ділитися тією інформацією, якою не маю права і буду, поки що. Але можу сказати одразу, що у нас є не тільки агентурна інформація, але і звукова, де представники України з представниками Росії обговорюють участь Рената Ахметова у держперевороту України».

Крім того,  президент сказав, що в цю так звану операцію мовляв буде залучені мільярд доларів. Утім, Зеленський заявив, що вважає, що це підстава бізнесмена Рената Ахметова.

«Я вважаю, що це є операція, його втягують у війну проти держави Україна. Вважаю, що це велика його помилка, адже не можна воювати проти свого народу і обраного народом президента. Я запрошую Ахметова на Банкову послухати, або до відповідних органів. Я не Янукович, бігти нікуди не буду», — підсумував глава держави Володимир Зеленський.

Читайте також:

«Ми на великій війні»: Зеленський прокоментував процес деолігархізації в Україні
Зеленський зізнався, що іноді ухвалює помилкові рішення

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
Зеленський заявив про підготовку до державного перевороту на початку грудня

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.