Пт. Май 20th, 2022
"Ти або робиш щось одне добре, або ні": тренер клубу УПЛ зізнався, чому відмовився очолити збірну України

Головний тренер луганської «Зорі» Віктор Скрипник пояснив, чому не прийняв пропозицію УАФ очолити націонільну команду.

«Після відходу Шевченка зі збірної України мені пропонували очолити національну команду. Але я на контракті у Зорі. І хоч президент луганців був готовий дозволити поєднати ці посади – я не вважаю, що правильно поєднувати. Ти або робиш щось одне добре, або ні. Це не правильно. На цьому вся дискусія закінчилася.

Я намагаюся професіонально відпрацьовувати контракт. Зоря – це те місце, де я почуваюся впевнено та добре. Гордий, що треную зараз цю команду. Те місце, яке ми зараз посідаємо, важко захищати рік у рік. Проте ми все одно намагаємося.

Та команда, яка в мене є зараз – найкраща у моїй тренерській кар'єрі. Недаремно їх називають «мужиками». Коли у них щось не виходить, у них прокидається заряд. Мене це мотивує ще більше віддаватись роботі. Я хочу щодня приходити на тренування, щоб побачити гравців та знову з ними працювати», – сказав Скрипник у програмі BurBuzz.

«Чи буде у мене ще можливість попрацювати зі збірною України? Все може бути – це футбол, і загадувати наперед немає сенсу. Немає нічого неможливого», – додав він.

52-річний фахівець очолив Зорю у липні 2019-го. Його контракт з луганцями чинний до 30 червня 2022 року.
Збірну України з початку серпня очолює Олександр Петраков. Спочатку на правах виконувача обов'язків, а 18 листопада чинним головним тренером «синьо-жовтих».

Читайте також: 

УПЛ онлайн: розклад і результати матчів 17-го туру Чемпіонату України з футболу

«Із задоволенням прийму таку пропозицію»: ганський захисник клубу УПЛ готовий виступати за збірну України
Дополнительно:
"Ти або робиш щось одне добре, або ні": тренер клубу УПЛ зізнався, чому відмовився очолити збірну України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.