Пт. Янв 28th, 2022
54-річний японський футболіст подовжив контракт із клубом

Наддосвідчений японський футболіст Кадзуесі Міура, схоже, не горить бажанням прощатися з грою №1 у світі.

Як повідомляє Reuters, Міура на правах оренди з «Йокогами» підписав контракт із представником четвертого дивізіону — «Судзукою Поїнт Геттерс». Усе б нічого, але в лютому Міурі виповниться 55 років.

Цікаво, що нову команду футболіста очолює його старший брат Ясутосі Міура. Щодо «Короля Кадзу», як його кличуть уболівальники, то він проведе вже 37 сезон у професійній кар'єрі. Контракт із новим колективом розрахований до 31 січня 2023 року, і на момент його закінчення півзахиснику буде 55 років.

«Я вдячний за можливість грати тут і зроблю все можливе, щоб зробити свій внесок у клуб на полі», — сказав Міура.

За час своєї виконаної рекордами кар'єри Казу провів 89 матчів за національну збірну Японії з футболу (55 голів) та 6 матчів за національну збірну Японії з футзалу (1 гол);
«Судзука Поїнт Геттерс» стане 15-м клубом Міури. Раніше він виступав у Бразилії, Японії, Італії, Хорватії та Австралії;
Минулого року Міура взяв участь усього в чотирьох матчах за «Йокогаму», яка за підсумками сезону вилетіла до другого дивізіону.

Міура став найстаршим гравцем, який виступав у Джей-лізі в березні минулого року у віці 54 років і 12 днів, коли вийшов на заміну проти «Урава Редс». Він також є найстаршим гравцем, який забив у J-Лізі. Сталося це в другому дивізіоні проти «Теспакусацу Гунма» в березні 2017 року. Авторитетний портал Transfermarkt оцінює його в 100 тисяч євро, всього за кар'єру наразі він зіграв у 682 матчах та забив 190 м'ячів.

Додамо, що до 12 вересня 2020 року японець вважався найвіковішим професійним футболістом у світі, його рекорд побив 54-річний монгол Хандсурен Оюнбілег.
Дополнительно:
54-річний японський футболіст подовжив контракт із клубом

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.