Пт. Янв 28th, 2022
Дмитро Ступка з дружиною та донькою переїхав до США

Спадкоємець відомої української династії акторів Дмитро Ступка разом із дружиною Поліною Логуновою та чотирирічною донькою Богданою переїхали до США.

Вже п'ять місяців, як родина мешкає у Сполучених Штатах. Як розповіла Логунова, це не було спонтанне рішення. Пара раніше неодноразово була в Америці і їм подобається місцевий клімат. Окрім того, тут творче подружжя черпає натхнення.

«Ми дуже любимо Америку і хотіли побути тут довше, приємна погода і ми не любимо сніг. Плюс тут можна знайти багато натхнення по роботі та пройти декілька майстер-класів», — зізналася Поліна виданню «Сегодня».

Родина оселилася у тихому спокійному районі і вже навіть віддала доньку до місцевого дитсадка:

«Донька ходить до садка і відмінно вже говорить англійською, що мене шалено радує», — зізналася дружина Ступки.

Однак, зізналася Логунова, не минулося і без пригод. Одного разу вона ледь уникла лобового зіткнення під час погоні за злочинцем:

«Нещодавно мені в лоб мало не в'їхав автомобіль злочинця, за яким їхало декілька поліцейських машин і гелікоптер. В останній момент я встигла уникнути зіткнення, той ще фільм! Ми також відвідали декілька визначних пам'яток та трохи знімали відео для мого YouTube-каналу», – поділилася Логунова.
 

Також Поліна розповіла, чим вони з Дмитром займаються у США. Так, Логунова, яка є стилісткою зачісок, веде бізнес-марафони і займається продажем косметики, і в Штатах продовжує вести бізнес:

«Зараз ведемо роботу віддалено в Україні, я проходжу навчання за своїми професіями та зустрічаюся з різними цікавими людьми, я безперечно стала іншою після довгого візиту сюди. Контролювати бізнес нам вдалося, моя команда дівчаток чудово справляється і я їм шалено вдячна, що вони підлаштувалися під мій час. Моя найкраща команда найнадійніша і працьовита», — зазначила Поліна.

Щодо того, аби залишитися в Америці на постійній основі, Логунова сказала:

«Щодо постійного місця проживання – були такі думки, у нас багато чого залишилося в Україні, і якщо й ухвалимо рішення отримати документи для проживання, то доведеться часто перетинати океан. Думаю, Діма приїде раніше, у нього попереду проєкти та знімання, я поки що залишуся тут, перечекаю зиму, а там побачимо», – каже Поліна.

Читайте також:

Каменських і Дорофєєва – в Мексиці, а Цимбалюк – в Кенії: де відпочивають українські зірки
Алан Бадоєв показав, як у джунглях Коста-Рики 41-річчя святкував
Дополнительно:
Дмитро Ступка з дружиною та донькою переїхав до США

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.