Пт. Янв 28th, 2022
До Львова завезли отруйні фісташки з Туреччини

На Львівщину з Туреччини завезли смажені фісташках у шкарлупі, в яких виявили афлатоксини — токсичні і канцерогенні речовини.

Про це поінформувала у вівторок, 11 січня, пресслужба Головного управління держпродспоживслужби у Львівській області.

Повідомлення про небезпечний продукт експерти держпродспоживслужби отримали від Системи швидкого реагування харчових продуктів та кормів (RASFF) від 23 грудня 2021 року.

«Надійшло інформаційне повідомлення стосовно виявлення афлатоксинів (В1 = 15,7; загальна кількість = 19,9 мкг/кг – ррb) в смажених фісташках у шкарлупі, що експортувалися з Туреччини (виробник: Alagozler Gida Paz. San. Ve Tic Ith Ihr Turz. Ltd. Sti; експортер: Malatya Pazari Kuruyemiscilik Sanayi ve Ticaret A.S.) через Болгарію до України (отримувач: ТОВ «ОКЕАН КОМПАНІ ТРЕЙД», вул. Миру, 3, м. Київ, 03134)», — йдеться у повідомленні.

Держпродспоживслужба закликала операторів ринку негайного вилучити цей товар з обігу та письмово поінформувати компетентні органу про виявлену невідповідність у строк не більше двох робочих днів.

«Шановні споживачі, у разі виявлення цієї невідповідної продукції в обігу просимо негайно повідомити Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області за тел.:(032) 2526929 або звертайтесь до територіальних управлінь, відділів», — підсумували фахівці.

Читайте також:

Токсичні бомби для дітей: у Рівному виявили небезпечні іграшки з перевищеним вмістом свинцю (фото)
Україні загрожує дефіцит якісної питної води — голова Держпродспоживслужби
У Харкові виявили шкідливий сир, який виготовляли в Польщ
Дополнительно:
До Львова завезли отруйні фісташки з Туреччини

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.