Пт. Май 20th, 2022
Jerry Heil захейтили після того, як вона розповіла про погрози російського фана: "Сама винна"

Українська співачка Jerry Heil нещодавно розповіла, що їй протягом 1,5 року фанат з Росії надсилав повідомлення сексуального характеру та казав, що хоче «позбутися з нею цноти».

Спочатку знаменитість не сприймала його погрози серйозно. Втім, нещодавно чоловік приїхав до Львова, аби зустрітися з нею. Тоді ж Яна не на жарт злякалася та розповіла про цю ситуацію у своєму Instagram.

Однак не всі підтримали співачку. Деякі почали хейтити виконавицю. Зокрема, юзери писали, що «вона сама винна в тому, що сталося, адже нічого було розповідати публічно про своє особисте життя». Яну обурило те, що люди можуть так вважати.

«У переслідувача залізні аргументи та нав’язлива ідея: йому здається, я всі свої дописи й пісні адресую йому. А тригером послугували дві речі: мої ноги, які відтоді я боялася зайвий раз показати, та інтерв‘ю з Машею Єфросиніною, де я сказала, що зберігаю цноту. І саме це послугувало підставою для підписників і, що найбільше дивує, підписниць сказати: «Сама винна — не треба було направо і наліво говорити про особисте», — обурилася Яна.

Співачка додала, що розповіла про цю ситуацію, адже про таке не варто мовчати. Зірка переконана, що жінки мають почуватися в безпеці незалежно від того, що вони говорять про себе та публікують. А подібні випадки мають каратися законом.

Читайте також:

Jerry Heil шокувала, що фанат з Росії приїхав до Львова та хотів з нею «позбутися цноти»
Лідія Таран відповіла хейтерам, які розкритикували її ефірні вбрання
Дополнительно:
Jerry Heil захейтили після того, як вона розповіла про погрози російського фана: "Сама винна"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.