Ср. Май 25th, 2022
Команда юристів Порошенка зайнялася розповсюдженням фейків — Алексєєв

Представники п'ятого Президента України Петра Порошенка продовжують свідомо спотворювати факти, маніпулюючи громадською думкою.

Про це повідомив у коментарі адвокат Ігоря Суркіса, Ігор Алексєєв.

«Вчора ми стали свідками чергової брехні та маніпуляцій з боку представників п'ятого Президента України. Ними, зокрема, було заявлено, що нібито судовий розгляд у Високому суді Лондона було згенеровано виключно як частину стратегії Суркіса та його бізнес-партнерів щодо суперечок із державою та Приватбанком. І нібито Порошенко та Гонтарева змогли завадити цій стратегії», — каже адвокат.

Алексєєв нагадав, що насправді зазначена справа стосувалася обставин купівлі Петром Порошенком під час його президентської каденції частки в телеканалі «1+1» у Ігоря Суркіса та інших акціонерів, незаконного блокування англійським компаніям доступу до їх депозитних коштів та подальших спроб шантажу Ігоря Суркіса з боку. колишнього керівництва держави.

За його словами, «цинічно чути, що Порошенко та Гонтарева змогли завадити якійсь стратегії щодо суперечок із державою та Приватбанком». «Націоналізацію Приватбанку ніхто і ніколи не заперечував, позивачі лише доводили факти політичної корупції та шантажу колишніми топ-чиновниками у своїх приватних інтересах», — резюмує адвокат.

За словами адвоката Ігоря Суркіса, «Порошенко та Гонтарєва явно хотіли уникнути відкритих судових слухань і фактично сховалися за імунітет України. Простіше кажучи, провівши в президентському кріслі десятки годин приватних переговорів щодо купівлі медіаактиву, потім вони раптом згадали про наявність державного імунітету».

На думку адвоката, якщо маніпуляції з боку команди Порошенка продовжуватимуться, позивачі будуть змушені оприлюднити інформацію, яка проллє світло на деталі минулих подій.

«Тому я рекомендував би представникам Порошенка сконцентрувати увагу на належному представництві свого клієнта, а не займатися поширенням фейків та маніпуляціями», — підсумовує адвокат Ігоря Суркіса.

Читайте також:

Повернення депозитів компаніям сім'ї Суркісів не скасовує націоналізацію ПриватБанку — адвокат
Адвокат Суркіса заявив, що Порошенко та Гонтарева мають компенсувати збитки, а до держави Україна претензій немає
Суркіси ніколи не порушували питання про оскарження націоналізації «ПриватБанку» — адвокат

 
Дополнительно:
Команда юристів Порошенка зайнялася розповсюдженням фейків — Алексєєв

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.