Ср. Май 25th, 2022
Компанія Merck заявила про ефективність своїх таблеток проти "Омікрону"

Таблетки «Молнупіравір» проти COVID-19 компанії Merck можуть бути ефективні проти «Омікрон»-штаму та інших варіантів коронавірусу.

Про це заявили у Merck, повідомляє Reuters.

«Ми впевнені, що ці пігулки будуть ефективними проти «Омікрону». Цей механізм на молекулярному рівні буде діяти проти «Омікрону» і, наскільки ми знаємо, проти будь-якого іншого варіанту, що може з‘явитися», — сказав очільник компанії Merck Research Laboratories Дін Лі на конференції з охорони здоров’я.

Зазначається, що точних даних щодо дії препарату «Молнупіравір» проти «Омікрону» наразі немає. Згідно з дослідженням, яке проводилося на 1 433 пацієнтах у листопаді, пігулки продемонстрували ефективність у 30% у зниженні ймовірності госпіталізації та смерті. Reuters вказує, що попередні дослідження показували ефективність у 50%.

Ці таблетки отримали дозвіл від Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) минулого місяця, а також у низці інших країн, таких як Велика Британія, Японія та Індія.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Читайте також: 

Забруднення зразка: у ВООЗ сумніваються у існуванні «Дельтакрону»
Вчені винайшли легкий спосіб, завдяки якому можна уникнути зараження коронавірусом
Moderna анонсувала випуск бустерної вакцини проти «Омікрону»: коли чекати
У Pfizer розповіли, коли з’явиться вакцина проти нового штаму коронавірусу «Омікрон» 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber. 
Дополнительно:
Компанія Merck заявила про ефективність своїх таблеток проти "Омікрону"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.