Пн. Янв 24th, 2022
Кумедна Ольга Сумська з пишною зачіскою знялася у комедії Остапчука

20 січня у кінотеатрах країни стартує показ романтичної комедії «Любов і Блогери».

«Засновано на ржачних подіях» — саме такий слоган має фільм, герої якого показують людей та їхні історії з реального життя. Вперше в українському кіно до акторського складу увійшли відомі блогери Instagram та популярні персонажі з ТіkТоk.

Головні ролі комедії зіграли провідні українські актори — Ольга Сумська, Назар Задніпровський та Вадим Новіцький. Появу в фільмі та ставлення до своєї героїні прокоментувала сама Ольга Сумська:

«Мені страшенно подобається моя героїня, Тамара Павлівна — я давно мріяла про таку класну, характерну роль. Женя ніби знав, про що я марила. Він зробив мені телефонний дзвінок, в якому пролунала пропозиція зіграти таку яскраву героїню — звичайно, я погодилась із величезним задоволенням, не замислюючись ні на мить».

Також у комедії зіграли відомі українські блогери та артисти: Богдан Шелудяк, Анна Трінчер, Ксюша Манекен, Роман Свічкоренко, Анна Алхім, Вікторія Маремуха, Женя Білозеров та ін.

«Це було досить ризиковано — зібрати на одному знімальному майданчику професійних акторів і блогерів. Але відбулася магія, всі одразу включилися в роботу, відчули одне одного і у нас стався симбіоз талантів», — розповів Євген Таллер, продюсер, співрежисер «Любов і Блогери».

Романтичну комедію було відзнято в рекордні терміни. Вже за півроку після зародження ідеї у продюсерів, фільм готовий до виходу на екрани:

«З моменту ідеї до прем'єри минуло всього шість місяців, повірте для кіноіндустрії — це нереально швидко, — коментує продюсер фільму Володимир Остапчук. — Більше того, 4 чи 5 сценаристів та студій дивились на нас, як на скажених і казали «вам не вдасться», «це неможливо». Як бачите, ми таки скажені, і коли чогось реально хочеш – обов'язково вдасться».

Окремої уваги заслуговує музичний супровід фільму. Саундтрек до стрічки звучатиме у виконанні знаменитої Вєрки Сєрдючки, а також у комедії можна буде почути пісні гурту The Hardkiss, KAZKA, Jerry Heil та інших.

Режисером стрічки став Дмитро Голумбевський, співрежисером — Євген Таллер, продюсерами — Євген Таллер та Володимир Остапчук, а сценарій був написаний Олексієм Приходько (франшиза «Скажене весілля»).

Читайте також:

Камалія показала, як з родиною екстрено залишала готель у Фінляндії через балкон
Дмитро Ступка з дружиною та донькою переїхав до США
Дополнительно:
Кумедна Ольга Сумська з пишною зачіскою знялася у комедії Остапчука

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.