Пт. Янв 21st, 2022
Маленька львів’янка Вікторія Полюга зі СМА отримала рятівний укол вартістю 2 мільйони доларів

Хвора на СМА маленька Вікторія Полюга отримала свій довгоочікуваний укол Zolgensma, вартість якого становить понад 2 мільйони доларів.

Про це сьогодні, 11 січня, повідомив мер Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Fаcebook.

«Минулого року батьки, волонтери і весь Львів збирали гроші на цей найдорожчий препарат від спінальної м’язової атрофії. Вітаємо! Нехай все буде добре», — написав міський голова.

Нагадаємо, Вікторія Полюга народилася на вигляд цілком здоровою дівчинкою, розвивалася добре, планові огляди лікарів лише підтверджували, що з малечею все гаразд. Аж поки батьки не помітили, що дитина більше не може підняти ніжки. Тоді ж у неї діагностували спінальну м'язову атрофію (СМА). Це дуже підступна генетична хвороба, яка з часом забирає здатність у дітей контролювати м’язи і призводить до того, що діти перестають самостійно дихати і найголовніше, що зрештою серцевий м’яз також перестає працювати.

Єдине лікування у світі, яке може допомогти і врятувати – це найдорожчий укол, який навіть внесений до Книги рекордів світу через свою вартість, і вколоти його треба до двох років. Зібрати кошти для Вікторії активно допомагали місцеві волонтери і небайдужі українці, серед яких і 3-річний хлопчик, який вразив тим, що віддав усі свої заощадження на лікування дівчинки.

Читайте також:

В Україні у немовлят виявлятимуть СМА у перші дні життя, поки ж батьки втрачають найважливіший час
«Вона буде ходити, я вірю»: п'ятимісячна львів'янка зі СМА потребує уколу за 2 мільйони доларів
Лише найдорожчий укол у світі може подарувати Олексійку майбутнє
Дополнительно:
Маленька львів’янка Вікторія Полюга зі СМА отримала рятівний укол вартістю 2 мільйони доларів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.