Ср. Май 25th, 2022
Найближчим часом "Омікроном" інфікуються понад 50% жителів Європи: у ВООЗ зробили тривожну заяву

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) зробила тривожну заяву щодо поширення Європою штаму «Омікрон». У ВООЗ прогнозують, що у найближчі тижні «Омікроном» заразиться понад 50% населення Європи.

Про це заявив голова Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Ханс Клюге на брифінгу у вівторок, пише Euronews.

«Такими темпами Інститут метрики та оцінки здоров’я (IHME) прогнозує, що понад 50% населення регіону буде інфіковано у найближчі шість-вісім тижнів”, – сказав він.

Ханс Клюге важає, що «Омікрон» «представляє нову хвилю із заходу на схід», яка охопила 53 країни. Він повідомив, за перший тиждень 2022 року в країнах Європи було підтверджено понад сім мільйонів випадків інфікування, що більш, ніж удвічі за двотижневий період. Станом на 10 січня 26 країн повідомили, що понад 1% їхнього населення хворіє на COVID-19 щотижня.

Щодо смертності, то цей показник залишається стабільним та продовжується залишатися найвищим в країнах з високою захворюваністю COVID-19 у Європі, зауважив голова Європейського регіонального бюро ВООЗ.

Він додав, що штам «Омікрон» швидко став домінувати у Європі — зокрема, у Західній Європі. Наразі вірус активно шириться Балканами.

Нагадаємо, компанія Merck заявила про ефективність своїх таблеток проти «Омікрону». Ці таблетки отримали дозвіл від Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) минулого місяця, а також у таких країнах, як Велика Британія, Японія та Індія.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Читайте також: 

Забруднення зразка: у ВООЗ сумніваються у існуванні «Дельтакрону»
Вчені винайшли легкий спосіб, завдяки якому можна уникнути зараження коронавірусом
Moderna анонсувала випуск бустерної вакцини проти «Омікрону»: коли чекати
У Pfizer розповіли, коли з’явиться вакцина проти нового штаму коронавірусу «Омікрон» 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber. 
Дополнительно:
Найближчим часом "Омікроном" інфікуються понад 50% жителів Європи: у ВООЗ зробили тривожну заяву

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.