Пн. Янв 17th, 2022
Починайте з цього кожен новий день: Епіфаній розповів, яка корисна звичка здатна змінити життя

З нагоди Міжнародного дня «Дякую» предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній звернувся до українців, зауваживши, що вдячність може змінити життя, наповнити його сенсом, добром і світлом. Митрополит закликав українців починати свій день з подяки.

Про це він написав у своєму Facebook.

За його словами, імовірно, через те, що свято є неофіційним, дехто може вважати його несерйозним. Утім, важливим є привід вкотре замислитись над тим, як звичайне слово «дякую» здатне змінити життя, наше ставлення до нього, наповнити його сенсом, добром і світлом».

«Бути вдячним – означає бути щасливим, відчувати любов. Вдячність – це світло, яке зігріває душу і має таку потужну силу, що просто не може втриматися всередині. Воно запалює очі добром, виливається у подячній гарячій сльозі, дарує щиру посмішку, спонукає до міцних обіймів, іноді навіть забирає слова, але сяйво душевного подячного тепла завжди говорить більше за будь-які вислови», — зауважив митрополит.

У зв'язку з цим настоятель ПЦУ Епіфаній радить починати свій день не з планування буденних справ, а з подяки. Адже, за його словами, сила вдячності є дуже великою.  

«З подяки Богові за новий день, за кожен подих, кожен удар серця – свого і ваших ближніх, за всіх людей, яких Господь посилає у ваше життя. Подякуйте за все, що маєте перед очима і довкола вас, за все, що очікує попереду і за те, що вже трапилося в минулому. Починаючи кожен день з подяки, ви зміните і власне ставлення до життя, почнете помічати хороше, і головне – цінувати його», — написав він.

Читайте також:

Епіфаній розповів, коли в Україні більшість святкуватиме Різдво 25 грудня
Розмалював хрести та вилив рідину: під Львовом чоловік на території храму провів загадкові ритуали
Епіфаній звернувся до українців: Україна, з милості Божої, здобуде мир

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
Починайте з цього кожен новий день: Епіфаній розповів, яка корисна звичка здатна змінити життя

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.