Пт. Янв 28th, 2022
Полтавка Тетяна Герасименко потребує допомоги небайдужих у лікуванні онкології

Тетяна Герасименко з Полтави у березні 2021 року дізналась, що має онкологію, яка уразила її груди.  Діагноз — інфільтративна протокова карцинома NST-type правої молочної залози.

Жінка отримала консультації у різних закладах і обрала найбільш оптимальне лікування. Зараз вже пройдено 8 курсів хіміотерапії, які показали дуже гарні результати та дали надію.

«Мама щомісячно отримує бісфосфонатну терапію та гормональну терапію вдома. В гормональну терапію входить 2 препарати: один із них ми отримуємо безкоштовно, а інший  — потрібно купувати самостійно, він дуже дороговартісний, в аптеках приблизно коштує 45 тис. грн за упаковку на 21 день. А це й препарат необхідно приймати, щоб втримувати ефект хіміотерапії», — розповідає донька Тетяни.

Тай інша терапія стає родині у майже 12 тисяч гривень. «Без приймання цих ліків боротьба за життя моєї мами знизиться до нуля! Оскільки лікування є дороговартісним для нашої родини, а заощадження не вистачає, вимушені звертатися за допомогою до людей у зборі коштів на лікування», — додає донька.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 6293 5351 2932 

Герасименко Тетяна Миколаївна
Дополнительно:
Полтавка Тетяна Герасименко потребує допомоги небайдужих у лікуванні онкології

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.