Пт. Янв 28th, 2022
Постраждала у страшній пожежі Хлєбникова записала звернення до фанів

Відома російська співачка Марина Хлєбникова, яка постраждала внаслідок пожежі у своїй квартирі, виписалася з лікарні, де перебувала протягом двох місяців.

Про це 56-річна виконавиця повідомила у своєму Instagram. Виконавиця хіта «Чашка кофию» записала аудіозвернення. До слова, артистка досі не показує свого обличчя.

«Я хочу поділитись з вами чудовою новиною. Сьогодні  мій лікар дозволив мені виписатися, за умови, що я дотримуватимуся всіх його розпоряджень. Ви навіть не уявляєте, як я тішуся цьому», — сказала вона.Марина також розповіла, що житиме у друзів, бо її житло повністю вигоріло. Саме близькі люди допомагали їй та збирали гроші на відновлення житла.

Нагадаємо, майже два місяці тому у двоповерховій квартирі Марини Хлєбникової у Москві сталася пожежа. Її причину досі з’ясовують, наразі існують дві версії – або артистка забула погасити цигарку, і від неї загорілися речі, або сталося коротке замикання. Сама співачка вважає, що причиною виникнення вогню стало коротке замикання, оскільки перед сном вона поставила на зарядку телефон та інші гаджети, а потім увімкнула фільм, тим самим «перевантаживши електропроводку».

За інформацією ЗМІ, артистка отримала  50% опіків тіла. Наприкінці грудня з’явилася інформація, що медики зробили Хлєбниковій пересадку шкіри. Подейкують, що співачці доведеться ще раз лягти під ніж пластичного хірурга, адже пошкодження шкіри надто серйозні.

Читайте також:

ЕксЗіанджа згадала конфлікт з Максом Барських: «Вилив у обличчя гарячий чай та назвав педиком»
Камалія показала, як з родиною екстрено залишала готель у Фінляндії через балкон
Дополнительно:
Постраждала у страшній пожежі Хлєбникова записала звернення до фанів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.