Ср. Май 25th, 2022
"Докерувались": у Світловодську діти сидять вдома, бо у школах немає чим годувати

Учні 10 шкіл міста Світловодськ Кіровоградської області другий день навчаються дистанційно. Місцева влада пояснила, чому.

 Заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Поліщук повідомив «Суспільне», що у міському управлінні освіти своєчасно не провели тендери на закупівлю харчів.

 «Дітей немає чим годувати. Я маю достовірні відомості про температуру повітря у школах», — сказав він. 

Що говорять у департаменті освіти області?

Керівниця департаменту Ельза Лещенко заявила, що Світловодська громада – єдина в області, яка не оголосила тендери для постачальників харчування у школи. 

«Всі територіальні громади, своєчасно, по всій області це зробили для того, щоб 10 січня, у другий семестр прийшли діти, і харчувались. В місті Світловодськ — 10 шкіл. Павлівське НВО, яке входить до Світловодської громади – вони працюють, селище Власівка – школа теж працює. Працюють всі садочки. Тому те, що школи працюють, бо немає опалення – це не зовсім правда»,- сказала вона.

Ельза Лещенко вважає, що на управлінців громади найперше можуть вплинути її жителі: «Якщо посадовець не працює на громаду, вони повинні з нього питати. Ситуація незрозуміла – сьогодні один начальник управління освіти, завтра інший, але результат управління не повинен відображатись на учнях, кухарах та вчителях».

У Facebook-спільноті «Світловодські новини» містяни ситуацію з навчанням школярів дистанційно коментують так:

Але ж не тільки через опалення діти навчаються вдома, а ще через неможливість харчуватися. У нас в класі 18 градусів. Ми не проти ходити до школи та давати дітям з собою їжу, але ж не виводять дітей на навчання
Не тільки в школах а у квартирах така температура, вмикаємо обігрівач
Одні кричать немає харчування, інші – тепла. Чи у школах немає ні тепла, ні опалення? Докерувались!

Нагадаємо, цього тижня практично по всій країні запрацювала нова система шкільного харчування. Чимало людей задоволені змінами. Натомість у деяких школах діти їсти просто відмовляються. 

Читайте також:

У Києві учні повернуться в школи після канікул: які обмеження діють
«Знову все на плечі батьків»: у Херсоні зросла вартість харчування у дитсадках
Виплатили зарплату і повернули до школи: на Волині невакцинована від COVID вчителька виграла суд
Дополнительно:
"Докерувались": у Світловодську діти сидять вдома, бо у школах немає чим годувати

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.