Вс. Янв 23rd, 2022
"Спроба втекти": у Кремлі відреагували на виїзд з Росії письменника-сатирика Шендеровича

У Кремлі вважають, що письменник-сатирик Віктор Шендерович виїхав з країни, аби ухилитися від розгляду в судах кримінальної справи, яку проти нього можуть порушити.

Про це сказав речник російського президена Дмитро Пєсков. 

«Це (від'їзд Шендеровича — Ред.) не може бути результатом оголошення іноземним агентом. Найменування «іноземний агент» не обмежує ні в правах, ні у можливості здійснювати діяльність. Тобто — ні в чому. Тому це не може бути пов'язане з цим», — переконаний Пєсков.

Натомість, причиною від'їзду вважають справу, яка світить йому за заявою «кремлівського кухаря» Пригожина». У грудні 2021-го письменник заявив про судимість ресторатора Євгена Пригожина. Саме через це він подав позов про наклеп, який може обернутися п'ятьма роками позбавлення волі. 

«Мабуть, це просто спроба втекти від розгляду в суді від претензій його опонентів. І це до жодних статусів жодного стосунку не має», — заявив представник Кремля. 

Як повідомлялося, Мін'юст РФ 30 грудня визнав Шендеровича та ще сім осіб ЗМІ-іноагентом. У ніч проти 11 січня Шендерович повідомив, що вирішив виїхати з Росії, бо щодо нього може бути порушена кримінальна справа за заявою Пригожина.

Читайте також: 

«Росія – серійний ґвалтівник і отримає по я*цях»: польський політик різко відреагував на заяву Лаврова
Білоруську опозиціонерку Колесникову етапували до жіночої виправної колонії у Гомелі
Донька Назарбаєва вивела з Казахстану $300 млн: купила дім і літак — The Telegraph
Дополнительно:
"Спроба втекти": у Кремлі відреагували на виїзд з Росії письменника-сатирика Шендеровича

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.