Ср. Май 25th, 2022
Штамом коронавірусу "Омікрон" впродовж зими можуть заразитися понад 50% населення Європи

Директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ханс Клюге заявив, що «Омікрон» швидко стає домінатним у західній Європі і нині поширюється на Балканах.

Клюге послався на прогнози експертів, засновані на темпах поширення штаму, що вже спостерігаються.

За його словами, лише за перший січневий тиждень в Європі зафіксували близько 7 млн ​​випадків COVID-19, зараженість посилилася більш ніж удвічі за двотижневий період.

«50 із 53 країн у Європі та Центральній Азії зафіксували випадки зараження «омікроном». Він швидко стає домінантним у західній Європі і нині поширюється на Балканах», — сказав він.

На 10 січня 26 країн Європи повідомили ВООЗ, що близько 1% їхнього населення щотижня заражаються COVID-19, продовжив Клюге. Через безпрецедентні масштаби передачі вірусу зростає кількість госпіталізацій з коронавірусом, що створює навантаження на системи охорони здоров'я.

У ВООЗ вважають, що схвалені до цього моменту вакцини «надають хороший захист від тяжкого перебігу захворювання та смерті», у тому числі у випадках із зараженням «Омікроном».

У Європі Британія посідає перше місце за кількістю випадків COVID-19, від початку пандемії там виявили понад 14 млн випадків зараження коронавірусом (142 224 за останню добу). На другому місці Франція з більш ніж 12 млн випадками, 

Читайте також: Вакцина проти штаму «Омікрон» буде готова до весни — гендиректор Pfizer
Дополнительно:
Штамом коронавірусу "Омікрон" впродовж зими можуть заразитися понад 50% населення Європи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.