Пт. Янв 28th, 2022
Стягнули 10 тисяч військових: у Росії розповіли про "навчання" в окупованому Криму

В незаконно анексованому Росією Криму й прикордонних з Україною російських регіонах розпочалися «перші заняття у новому році» за участю понад 10 тисяч військових РФ. На полігонах російські армійці відпрацьовують «нові способи тактичних дій».

Про це повідомляє пресслужба Південного військового округу Міноборони Росії.

Зазначається, на полігонах проводяться «заняття з вогневої підготовки, тактики, водіння бойових машин та спеціальних дисциплін». Батальйонні тактичні групи «навчаються новим способам тактичних дій» у складі різних видів розвідувально-вогневих та ударних комплексів, зокрема контрбатарейний, авіаційний та снайперський.

Так звані навчання організовані на полігонах у Волгоградській, Астраханській, Ростовській областях, на Ставропіллі, у Чеченській Республіці, у Карачаєво-Черкесії, в Інгушетії, у Дагестані, на Кубані, а також на штатних полігонах Вірменії та в окупованих Абхазії, Південній Осетії та окупованому Криму.

Крім того, російські командири підрозділів «освоюють способи» контрснайперської та контрбатарейної боротьби із застосуванням автомобільної та броньованої техніки, оснащеної стрілецькою зброєю підвищеної потужності, у тому числі мінометами.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
Стягнули 10 тисяч військових: у Росії розповіли про "навчання" в окупованому Криму

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.