Пт. Янв 28th, 2022
В Україні планують підвищити зарплату чиновникам: уряд отримав проєкт постанови

Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) внесло на розгляд уряду проєкт постанови про затвердження розмірів посадових окладів для чиновників на 2022 рік. Цей документ передбачає підвищення рівня заробітних плат.

Про це повідомили у пресслужбі НАДС.

Відповідно до цього документа, заробітна плата державних службовців вже від січня цього року збільшиться в середньому на 9,3 %. 

У НАДС мотивували необхідність підвищення рівня оплати праці великою кількістю звернень від громадян і висловили сподівання на швидкий розгляд урядом проєкту цієї постанови та її підтримку в чинній редакції. 

“Ця підтримка стосується понад 200 тисяч осіб, які сумлінно виконують завдання і функції держави, проводять підготовку документів політики, забезпечують реалізацію законів, надають якісні послуги населенню”, — йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, відповідно до проєкту постанови мінімальний розмір посадового окладу чиновників не може бути меншим за два розміри прожиткового мінімуму (від 1 січня 2022 року — 2 481 грн) для працездатних осіб. Тому спеціаліст державного органу отримуватиме не менше ніж 4 962 гривень на місяць (зараз – 4 540 гривень).

Читайте також:

У Києві чиновники продавали місця на кладовищі за $50 тис: їм вручили підозри
Чиновник з Кривого Рогу станцював з ялинкою на голові і став зіркою Мережі (відео)
Штрафи по-новому: що запланували чиновники для українських водіїв
Дополнительно:
В Україні планують підвищити зарплату чиновникам: уряд отримав проєкт постанови

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.