Пт. Янв 21st, 2022
Дитина прожила 55 днів: прокуратура відсторонила київського акушера від роботи у клініці

Акушера-гінеколога, якого підозрюють у медичній помилці, внаслідок чого померла новонароджена дитина, усунули від роботи у столичній приватній клініці. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

За клопотанням ювенальних прокурорів Оболонської окружної прокуратури м. Києва відсторонено від зайняття лікарською практикою лікаря-акушера-гінеколога приватної клініки, який підозрюється в допущенні медичної помилки під час проведення пологів, що спричинила смерть новонародженої дитини.

Згідно із матеріалами досудового розслідування, у травні 2020 року під час ведення пологів 32-річної породіллі, лікар-акушер-гінеколог здійснив неправильну оцінку даних КТГ-моніторингу плода та несвоєчасно прийняв рішення про проведення операції кесаревого розтину. Внаслідок цього новонароджена дитина отримала незворотні зміни у центральній нервовій системі, від яких померла через 55 днів.

За вказаним фактом було розпочато кримінальне провадження та призначено комплексну судово-медичну експертизу, яка підтвердила причинно-наслідковий зв’язок між діями медика та смертю немовляти.
Дії лікаря кваліфіковано за ч. 2 ст. 140 КК України – неналежне виконання своїх професійних обов’язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому.

Досудове розслідування здійснюється Оболонським управлінням поліції ГУ НП в м. Києві.

Дополнительно:
Дитина прожила 55 днів: прокуратура відсторонила київського акушера від роботи у клініці

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.