Пт. Янв 21st, 2022
Чемпіон Серії А на останній секунді виграв Суперкубок Італії

У середу, 12 січня, міланський «Інтер» та туринський «Ювентус» визначали володаря Суперкубка Італії-2021.

Рахунок матчу на 25-й хвилині відкрив Вестон Маккенні. «Інтер» відігрався через 10 хвилин — арбітр призначив пенальті у ворота «туринців» і Латуаро Мартінес успішно його реалізував.

В другому таймі та у додадковий час команди не забивали. До фінального перед серією пенальті свистка лишалося кілька секунд і команди вже налаштовувалися до пробивання 11-метрових. Але неочікувано на 121-й хвилині переможний гол забив Алексіс Санчес. Поєдинок завершився перемогою «Інтера» — 2:1.

Нагадаємо, що міланці виграли Серію А у сезоні-2020/21, а туринці перемогли у розіграші Кубка Італії.