Пн. Янв 24th, 2022
Чоловіча збірна України з гандболу поразкою стартувала на Чемпіонаті Європи

Чоловіча збірна України невдало розпочала фінальну частину Чемпіонату Європи з гандболу.

«Синьо-жовті» в рамках першого туру групової стадії зазнали поразки від Сербії з рахунком 23:31.

Зазначимо, що на перерву серби пішли за рахунку 17:11. У другій 30-хвилинці відставання українців побільшало ще на два м'ячі. Найбільш результативним у складі української команди став Дмитро Горіга — 6 голів.

До вашої уваги відеоогляд цієї зустрічі.

Наступний поєдинок у континентальній першості українці проведуть в суботу, 15 січня. Суперником «синьо-жовтих» будуть чинні олімпійські чемпіони — збірна Франції. Початок гри — о 19:00 за київським часом.

ЧЄ-2022 із гандболу триває від 13 до 30 січня в Словаччині та Угорщині;
24 збірні беруть участь у змаганнях. Вони поділені на 6 квартетів. У наступний раунд вийдуть по дві найкращі команди з кожної групи;