Пт. Янв 21st, 2022
Дослідники виявили, що коноплі запобігають зараженню коронавірусом: ефективно проти всіх штамів

Дослідження Фармацевтичного коледжу та Інституту Лінуса Полінга в США показали, що коноплі можуть блокувати проникнення коронавірусу до клітин людини. Тобто канабіс фактично захищає від COVID-19.

Про це пише MedicalXpress.

Під час досліджень за допомогою техніки хімічного скринінгу вчені виявили, що пара канабіноїдних кислот зв’язується з білком SARS-CoV-2, блокуючи важливий етап процесу, який вірус використовує для зараження людей.

За даними дослідників, каннабігеролінова кислота CBGA і каннабідіолінова кислота CBDA з’єднуються зі спайк-білком. Саме проти нього спрямовані всі наявні нині вакцини проти коронавірусу.

«Ці каннабіноїдні кислоти у великій кількості містяться в коноплі та в багатьох екстрактах конопель. Це не наркотичні речовини і вони не містять психоактивних інгредієнтів марихуани, тому безпечні для людей», — кажуть дослідники.

Вони також підкреслюють, що сполуки конопель є однаково ефективними проти всіх варіантів коронавірусу, включаючи штами «Дельта» та «Омікрон».

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я розробило законопроєкт про обіг медичної марихуани. Так, МОЗ планує налагодити виробництво конопель для ліків безпосередньо в Україні, а не імпортувати речовину з-за кордону.

Читайте також:

У канадській провінції вирішили штрафувати тих, хто відмовляється робити COVID-щеплення
Країни ЄС скоротили термін дії COVID-сертифікатів: рішення готують і в Україні
Білл Ґейтс заявив, що COVID-пандемія піде на спад після спалаху «Омікрона»
Дополнительно:
Дослідники виявили, що коноплі запобігають зараженню коронавірусом: ефективно проти всіх штамів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.