Пт. Янв 21st, 2022
Дружина Дмитра Гордона шокувала потужним виконанням української пісні

Ведучий та журналіст Дмитро Гордон разом із дружиною Олесею Бацман вирушили на батьківщину Олесі – до міста Харків.

Там подружжя, окрім своїх справ, завітало й до школи Бацман, у якій вона навчалася у дитячі роки. У ведучої стався справжній флешбек – Олеся побувала у тому класі, куди ходила на уроки та навіть посиділа за тою самою партою. Окрім того, журналістка побачилася й зі своїми вчителями, які навчали її 20 років тому.

«Була дуже рада вас побачити і поринути у дитинство! Пройшла улюбленими класами, посиділа за моєю партою. У моєї бабусі, яка викладала біологію, був найкращий клас із найкращими на всю харківську область експонатами, деякі з них стоять досі. Спортзал мого дідуся, який 52 роки був учителем фізкультури, залишився таким же яскравим та рідним. Із задоволенням зайшла до шкільної їдальні, де пекли найсмачніші у світі пиріжки з вишнями, і не лише тому, що завідувачкою там була моя мама», — розповіла Бацман.

Окрім того Олеся зустрілася зі своєю вчителькою з музики Ольгою Григорівною. Ба більше, Бацман пригадала уроки зі співу та приголомшила своїм вокалом. Ведуча заспівала, а на баяні їй акомпанувала вчителька.Підписники сторінки Олесі в Instagram зізналися, що були приголомшені її голосом: «Олесю, у вас неймовірний голос!», «Розкішно! Я думала, Ольга Григорівна співатиме. Несподівано гарно», «Очманіти! Олесю, ви молодець!».

Читайте також:

Мережа вибухнула кумедними мемами на Дрейка з гострим соусом у презервативі
Зірка серіалу «Не народися вродливою» Красилов змінився до невпізнаваності
Дополнительно:
Дружина Дмитра Гордона шокувала потужним виконанням української пісні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.