Пт. Май 20th, 2022
Модель отримала інтимні опіки після сексу з репером Дрейком, який налив у презерватив гострий соус

Відомий канадський репер Дрейк веде активне статеве життя з ким хоче і як хоче.

І не боїться, що хтось може скористатися його велелюбністю у своїх корисливих цілях, адже винайшов дещо оригінальний спосіб, як після випадкового сексу уникнути небажаних наслідків.

Як передає видання Wegotthiscovered, на Дрейка подала до суду модель, з якою у нього був секс на одній з вечірок. За словами жінки, вони познайомилися на заході, після цього у них в туалеті стався інтим і Дрейк пішов, викинувши презерватив у смітник.

Дівчина хотіла отримати його біоматеріал, дістала зі смітника використаний контрацептив і спробувала влити сперму в себе. Однак Дрейк передбачив такі цілі дівчини, тож у використаний кондом влив гострий соус.

Коли репер почув крики дівчини з туалету, він повернувся і сказав їй, що у презервативі гострий соус. Тепер модель збирається подати до суду на Дрейка за опік в інтимному місці.

Виконавець ситуацію поки ніяк не коментував, проте у той же день у своєму акаунті залишив допис: «Можеш залишити собі свої 15 хвилин слави, я ж візьму ті, що залишилися 23 години і 45 хвилин».

Читайте також:

Мережа вибухнула кумедними мемами на Дрейка з гострим соусом у презервативі
Камалія показала, як з родиною екстрено залишала готель у Фінляндії через балкон
alyona alyona відповіла, чому з'їжджає від бойфренда: «Хочу зникнути»
Дополнительно:
Модель отримала інтимні опіки після сексу з репером Дрейком, який налив у презерватив гострий соус

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.