Пт. Янв 28th, 2022
На Донбасі за програмою "Велике будівництво" відкриють першій у країні центр розведення хижих червонокнижних птахів – ВІДЕО

У селищі Комишуваха Краматорської територіальної громади цього року відкриють центр розведення хижих птахів. Він стане першим не лише на Донеччині, але й у всій Україні.

Про це повідомляє Донецька ОДА.

Центр створюють за програмою президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». На його спорудження виділили з бюджету 15 млн гривень.

«На рік планують вирощувати 8 рідкісних для України червонокнижних пташенят…  Реабілітацію проводитимуть пернатим, яких конфісковуватимуть як контрабандних або травмованих птахів», — розповіли в обласній адміністрації.

Розплідник для диких птахів розташують у регіональному ландшафтному парку. 

«Там розводитимуть балабанів, сапсанів, шулік чорних та канюк звичайних, які пристосовані до кліматичних умов регіону. В області вони перебувають під загрозою знищення», — додали в ОДА.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що за програмою президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» на сході країни планують відкрити два нових аеропорти.
Дополнительно:
На Донбасі за програмою "Велике будівництво" відкриють першій у країні центр розведення хижих червонокнижних птахів – ВІДЕО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.