Пт. Янв 21st, 2022
Інфекціоніст назвав категорію людей, по яких "Омікрон" завдасть "головного удару"

Штамом «Омікрон», найімовірніше, перехворіють всі люди, але ті, у кого є щеплення, не матимуть тяжкого перебігу хвороби і постковідного синдрому.

Таку думку висловив керівник Інституту алергології та інфекційних захворювань і головний інфекціоніст США Ентоні Фаучі в ефірі телеканалу CNN.

За його словами, із серйозними наслідками коронавірусу зіштовхнуться саме нещеплені громадяни, по яких «Омікрон» завдасть «головного удару».

Натомість, за словами інфекціоніста, захворіють на «Омікрон» також і ті, хто вакцинувався. Однак у них буде значно легшим перебіг захворювання, з мінімальними ризиками госпіталізації та смерті.

«Омікрон за його неймовірного, безпрецедентного ступеня ефективності поширення зрештою знайде майже всіх… А, можливо, і багато з них (вакцинованих. — Ред) дуже ймовірно, з деякими винятками, перенесуть це досить добре, у тому сенсі, що не будуть госпіталізовані та не помруть», — казав Ентоні Фаучі.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Нагадаємо, у Всесвітній організації охорони здоров'я вважають новий штам COVID-19 «Омікрон» особливо небезпечним для невакцинованих громадян. 

Читайте також:

У ЄС заявили, що часті бустерні дози проти COVID-19 шкодять здоров'ю
У Pfizer заявили, що двох доз її COVID-вакцини «недостатньо» для захисту від «Омікрона»
Забруднення зразка: у ВООЗ сумніваються у існуванні «Дельтакрону»

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber. 
Дополнительно:
Інфекціоніст назвав категорію людей, по яких "Омікрон" завдасть "головного удару"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.