Пт. Янв 21st, 2022
"Є подушка безпеки": у Мінфіні РФ оцінили готовність російської економіки до потенційних санкцій США

У Росії вважають, що їхня економіка здатна витримати введення санкції США, які може запровадити Вашингтон у разі нової агресії проти України.

Про це заявив міністр фінансів РФ Антон Силуанов в інтерв'ю російському телеканалу «РБК».

«Ми знаємо цілу лінійку обмежень, які зараз обговорюються. Вони всі, звичайно, негативно впливають на економіку та фінанси тощо. Я зараз говорю про фінансову ситуацію, про боргові теми, які обговорюються. Загалом ми, хочу сказати, витримаємо й ті обмеження, які сьогодні обговорюються, але, я думаю, що до цього не має доходити справа», — сказав він.

З його слів, у будь-якій ситуації, коли іноземні держави ухвалюють проти Росії санкції, завдання бюджетної політики — звести до мінімуму вплив цих обмежень на економіку країни та добробут росіян. Силуанов, уточнив, що Росія вже створила подушку безпеки у вигляді Фонду національного добробуту, і це допоможе захистити економіку країни від санкцій.

Він додав, що пік інфляції у Росії пройдено.

Як повідомлялося, у Сенаті США пропонують ввести санкції проти президента Росії Володимира Путіна в разі вторгнення військ РФ до України. Відповідний документ демократи Сенату оприлюднили 12 січня. Зокрема, пакет санкцій спрямований проти: вищих російських військових та урядовців, включаючи Путіна та інших лідерів, головних банківських установ, російських компаній.

Своєю чергою, прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що у разі запровадження санкцій США щодо влади РФ, з боку Москви буде «адекватна відповідь». Пєсков каже, що такі обмеження можна порівняти з розривом відносин.

Читайте також:

США оприлюднять дані їхньої розвідки про плани Кремля щодо України
У Росії після невдалих перемовин із Заходом підняли за тривогою армію: як це пояснюють у Міноборони РФ
Війна проти України та ракети на Кубі: підсумок тижневих перемовин Росія-Захід

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
"Є подушка безпеки": у Мінфіні РФ оцінили готовність російської економіки до потенційних санкцій США

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.