Пн. Янв 17th, 2022
"Я вас порву та посаджу": в аеропорту ОАЕ туриста з України на добу затримала поліція через скаргу жінки

В Об’єднаних Арабських Еміратах поліція на добу затримала українця, який летів на відпочинок до Дубая. Це сталося через те, що одна із пасажирок звинуватила його в насильстві. 

Про це пише Оbozrevatel з посиланням на друга затриманого Олександра Логачова. 

Чоловік розповів, що подружжя разом із своїми двома дітьми та його сином летіли на відпочинок до ОАЕ. Він очікував їх в аеропорту. Жінка, яка сиділа поруч із дітьми, була невдоволеною, хоча чоловік переконує, що неповнолітні добре поводилися. Також жінка нібито не пропускала дружину його друга до дітей та обзивала подружжя «бидлом» і «чм*шниками».

«Ви що думаєте, що якщо у вас діти, то у вас прав більше? Я вам усе доведу. Я жінка, у мене прав ще більше. Я вас усіх посаджу і порву», — цитує слова жінки Олександр Логачов.

Чоловік стверджує, що його друг нібито випадково спиною зачепив жінку. Після цього вона нібито заявила, що «я вам таке влаштую».

В аеропорту Абу-Дабі жінка звернулася до поліції через насильство і ті затримали українця. Чоловіка добу тримали в поліцейському відділку. При цьому поліція ОАЕ нібито переконувала жінку мирно вирішити конфлікт, але та відмовлялася. Українця відпустили тільки після втручання місцевих адвокатів.

Читайте також:

Помстився за п'яну доньку: у Житомирі чоловік кинув камінь в авто поліції
Йшла колією та не реагувала на сигнали: у Вінницькій області загинула жінка
«Я тобі цю соску зараз у ср*ку засуну»: у літакові з Єгипту українка обклала лайкою пасажира, який димів вейпом (відео)
Дополнительно:
"Я вас порву та посаджу": в аеропорту ОАЕ туриста з України на добу затримала поліція через скаргу жінки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.