Ср. Май 25th, 2022
Ще одна європейська країна посилила правила в'їзду для туристів

У Словенії на тлі погіршення ситуації з коронавірусом вводять нові обмеження для туристів.

Про це повідомляється на сайті уряду.

Уточнюється, що рішення набуло чинності 10 січня 2022 року.  За новими правилами, для іноземців, які хочуть в'їхати  до Словенії і не проходити карантин, треба здати ПЛР-тест, термін дії якого скоротили до 48 годин від взяття аналізу, а термін дії швидкого антиген-тесту скорочується до 24 годин.

Особа, яка не забезпечує жодного з перерахованих документів, направляється на домашній карантин на сім днів . У випадку іноземця він може в’їхати до Словенії і буде відправлений на карантин на сім днів, якщо надасть докази того, що має гарантоване місце для проходження карантину, інакше в’їзд до Словенії не буде дозволеним.

Громадяни, які мають піти на ізоляцію після в'їзду до Словенії, може вийти з неї раніше, якщо на 5 день карантину здадуть ПЛР-тест і отримають негативний результат.  Також скорочено тривалість домашнього карантину з 10 до 7 днів. 

Громадським транспортом у країні тепер зможуть користуватися лише особи з документом про вакцинацію, перенесене захворювання або негативним тестом. Носіння маски у транспорті обов'язкове.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Читайте також: 

Таїланд вводить плату за в'їзд до країни для іноземців: названо розмір
Як виявилося, Німеччина не спрощувала правила в’їзду для українців: чи можна їхати до країни без вакцинації
У Єгипті напередодні Нового року українські туристи опинилися на вулиці: деталі 
Дополнительно:
Ще одна європейська країна посилила правила в'їзду для туристів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.