Пт. Янв 21st, 2022
Україна та Азербайджан підписали шість важливих двосторонніх документів: про що вони

Під час офіційного візиту президента Азербайжданської Республіки Ільхама Алієва до України дві сторони підписали шість двосторонніх документів щодо подальшої співпраці. 

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

1. Спільна декларація президентів України та Азербайджану

Зазначається, що президенти України та Азербайджану Володимир Зеленський та Ільхам Алієв підписали спільну декларацію, в якій прописана позиція двох країн щодо багатьох питань та викликів.

2. Угода про співпрацю у сфері безпеки харчових продуктів

Між Кабінетом Міністрів України та урядом Азербайджанської республіки підписано угоду про співпрацю у сфері безпеки харчових продуктів. Відповідну угоду підписали голови спільної комісії двох країн з питань економічного співробітництва, віцепрем'єр–міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук та міністр енергетики Азербайджану Парвіз Шахбазов.

3. Меморандум про розвиток торгівлі між двома країнами

Віцепрем'єр–міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук та міністр економіки Азербайджану Мікаїлом Джаббаров підписали меморандум про взаєморозуміння з питань екстреної взаємодії у двосторонній торгівлі.

4. Меморандум щодо співпраці в аграрній сфері

Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко та міністр економіки Азербайджанської Республіки Микаїл Джаббаров підписали меморандум про взаєморозуміння між міністерствами щодо співпраці в аграрній сфері.

5. Меморандум у сфері енергетики

Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю у сфері енергетики підписано між акціонерним товариством «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» в особі голови правління компанії Юрія Вітренка та Державною нафтовою компанією Азербайджану (SOCAR) в особі міністра економіки Азербайджанської Республіки Микаїла Джаббарова.

6. Меморандум про взаєморозуміння у сфері земельних відносин

Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю у сфері земельних відносин, управління землями державної власності та державного земельного кадастру підписано між Державною службою України з геодезії, картографії та кадастру та міністерством економіки Азербайждану.

Нагадаємо, сьогодні, 14 січня, до України з робочим візитом прибув президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв.

Читайте також:

«Суттєвого приводу для оптимізму ми не бачимо» — Кремль про переговори США та РФ у Женеві
Переговори Кремля і Білого дому: чим закінчилася зустріч представників Росії та США
«Звірили годинники та озброїли їх аргументами»: на Банковій розповіли, про що говорили із НАТО напередодні перемовин із РФ
Дополнительно:
Україна та Азербайджан підписали шість важливих двосторонніх документів: про що вони

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.