Пн. Янв 24th, 2022
В Одесі діти заколядували, щоб підтримати недужого однолітка 

В Одесі відвідувачі сервісного центру МВС стали свідками незвичного дійства. Просто під час робочого дня, коли люди оформлювали свої автівки, до приміщення зайшли колядники. 

Про це йдеться у ТСН.Ранок 14 січня.

Діти разом з дорослими були одягнені в традиційні українські костюми та виконали кілька відомих колядок. Засіяли приміщення зерном і привітали у такий спосіб присутніх зі святами. 

Так вони допомагають збирати гроші на лікування одеського чотирикласника Максима Леонова. У хлопчика діагностували онкологію. Він вже пройшов кілька сеансів променевої терапії. 

Родині потрібні гроші до подальшого лікування і діти вирішили підтримати однолітка. Отримані солодощі колядники залишили собі, а от зібрані кошти передали родині Максима.

“Хотіли йому допомогти повірити в диво, щоб допомогти йому зібрати гроші на лікування. Людям дуже сподобалося, і наша місія була виконана. Тобто ми змогли людям дати гарний настрій”, — сказала Софія Кузьміна, учасниця творчого колективу.

“Так само несподівано, як і приємно. У такому місці і з такою благородною місією, звичайно, приємно. Молодці діти, дай Бог, щоб усім дітям був мир і здоров'я”, — зазначив один із відвідувачів.

Читайте також:

З Різдвом Христовим 2022: теплі привітання для найрідніших
Святий вечір перед Різдвом Христовим — що приготувати, як зустрічати, як прикрасити дім
Дополнительно:
В Одесі діти заколядували, щоб підтримати недужого однолітка 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.