Пт. Май 20th, 2022
В Україні вже понад 200 тис. ФОПів встановили касові апарати

В Україні успішно триває процес фіскалізації, який є одним з елементів детінізації економіки нашої держави. Так, станом на сьогодні, 12 січня, фізичні особи-підприємці зареєстрували вже понад 200 тисяч реєстраторів розрахункових операцій та програмних РРО.

Про це у своєму Telegram повідомив голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетьманцев.

Він подякував платникам податків «за виявлення громадянської свідомості» та нагадав, що «фіскалізація — це не про податки і штрафи, це, в першу чергу, про прозорість і цивілізовані правила ведення бізнесу».

Нагадаємо, від 1-го січня 2022-го року касові апарати й фіскальні чеки є обов'язковими для більшості покупок. Вимога, проти якої так довго виступали учасники руху «Save ФОП», набула чинності. Відтепер продавець зобов'язаний видати покупцеві фіскальний чек, і про цю транзакцію знатиме податкова та будуть сплачені податки.

Водночас, встановлювати касові апарати зобов’язані не всі ФОПи. Так, користування касовими апаратами можуть уникнути ФОПи 1-ї групи — ті підприємці, які не мають найманих працівників і здійснюють роздрібну торгівлю за готівку на ринках, або ті, хто працюють по моделі бізнесу B2B (бізнес для бізнесу — Ред.).

Читайте також:

Українцям віком 70+ піднімуть пенсію: коли і як зростуть виплати
Гетманцев пояснив, чи відбиратимуть квартири у податкових порушників
Хто з пенсіонерів може залишитися без виплат 2022 року через вимоги до пенсійного віку
Дополнительно:
В Україні вже понад 200 тис. ФОПів встановили касові апарати

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.