Пт. Янв 21st, 2022
Як у звичайні часи: Мексика скасувала всі "ковідні" обмеження на в’їзд для туристів

Мексика стала другою країною у світі, яка скасувала всі коронавірусні обмеження на в'їзд для іноземців. Так, від 1 січня 2022 року країна встановила «доковідні» правила перетину кордону, які діяли у 2019 році. Відтепер приїжджати до Мексики можна без тестів, самоізоляції чи онлайн-форм, які туристам доводилося заповнювати перед перетином кордону. 

Про це пише Traveloffpath.com.

Від 1 січня 2022 року Мексика встановила «доковідні» правила перетину кордону, які діяли у 2019 році.

Так, до цього моменту в країні діяла вимога на ПЛР-тести. Туристи також мали заповнювати форми про здоров'я. Після цього мандрівники отримували QR-код, який потрібно було сканувати в аеропорту. Це дозволяло пасажирам вільно проходити через безпековий контроль.

Повідомляється, що останні кілька місяців обов'язковими залишалися лише онлайн-форми, проте від 1 січня 2022 року вирішили скасувати і їх. 

Крім того, на відміну від більшості країн світу, Мексика не закривала свої кордони протягом усієї пандемії. Внаслідок цього, від 2020 року вона стала найпопулярнішим туристичним напрямком у світі.

Нагадаємо, уряд Азербайджану додав Україну до переліку країн, громадяни яких мають право на в’їзд повітряним транспортом.

Читайте також:

«Омікрон» часто маскується під ГРВІ: у МОЗ розповіли про небезпеку нового штаму
В Україні скоротилася «помаранчева» зона карантину: де покращилася COVID-ситуація
«Ситуація буде погіршуватися»: у МОЗ розповіли про захворюваність на COVID в країні
Дополнительно:
Як у звичайні часи: Мексика скасувала всі "ковідні" обмеження на в’їзд для туристів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.