Пт. Май 20th, 2022
Як виглядає сучасна українська фармацевтика? Віртуальна екскурсія "Фармаком", яка захоплює

Сьогодні «Фармак» презентує віртуальну екскурсію виробництвом. Під час перегляду ви зможете простежити повний цикл створення препаратів: від отримання сировини до моменту, коли готова продукція опиняється на складі. 

Ви будете переодягатися разом з героєм у спеціальні комбінезони та отримаєте секретні окуляри доповненої реальності, щоб потрапити у стерильні блоки виробництва з найвищим рівнем захисту, куди доступ стороннім суворо заборонено. Зможете роздивлятися все навколо, дізнаєтеся, як працюють фахівці в ізоляторних системах з діючою речовиною, та як відбувається процес приготування лікарського засобу в реакторі. 

Завдяки тому, що виробництво «Фармак» максимально автоматизоване, оператори запускають рецепти лікарських засобів у роботу на touch-панелях, а майстри цехів контролюють процес виробництва зі свого комп’ютера без фізичної присутності у певному блоці. 

«Фармак» досяг такого рівня інноваційності виробництва завдяки постійним інвестиціям у розвиток, які сягають 90% річного прибутку компанії. У продуктовому портфелі підприємства понад 400 складнокомпонентних сучасних лікарських засобів. Серед основних напрямів — ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші препарати. Багато українських ліків, виготовлених на заводі «Фармак», відправляють на експорт у країни ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу та Азії.

Ми не будемо розкривати вам усіх цікавинок екскурсії, натомість радимо не гаяти час, а переходити за посиланням, щоб вирушити в мандрівку інноваційним світом української фармацевтики. Для ефекту повного занурення в екскурсію виберіть у налаштуваннях перегляд відео у найвищій якості 4K. 

* За обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research.
Дополнительно:
Як виглядає сучасна українська фармацевтика? Віртуальна екскурсія "Фармаком", яка захоплює

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.