Пт. Янв 21st, 2022
Янукович подав до ОАСК ще один позов, в якому вимагає визнати незаконність його усунення з посади президента

Колишній президент України, який втік до Росії, Віктор Янукович подав до Окружного адміністративного суду міста Києва ще один позов проти Верховної Ради. У ньому експрезидент України вимагає визнати відсутність у народних депутатів Верховної Ради повноважень позбавляти його звання президента України.

Про це повідомила представниця Верховної Ради у Конституційному Суді Ольга Совгиря.

«Янукович В.Ф. подав до ОАСК ще один позов проти Верховної Ради, у якому вимагає визнати відсутність у Верховної Ради повноважень позбавляти звання Президента України у спосіб інший, окрім імпічменту», — написала вона.

Вона зазначила, що Окружний адміністративний суд м. Києва (ОАСК) вже відкрив провадження у цій справі і призначив справу до розгляду у порядку спрощеного провадження без виклику сторін та проведення судового засідання. Тобто, вона пояснює, що рішення суду за цим позовом може бути ухвалено практично будь-якої миті.

Нагадаємо, що Верховна Рада позбавила Януковича звання Президента України шляхом ухвалення Закону України від 4 лютого 2015, який наразі чинний. 

Зазначимо, Янукович вже раніше позивався до ОАСК щодо позбавлення його посади президента. Розгляд справи призначили на 16 лютого 2022 року. 

Читайте також:

Привласнення “Межигір’я”: розслідування у справі експрезидента та його сина завершено
РНБО ввела максимальний обсяг санкцій проти Януковича, Азарова та інших ексчиновників: перелік
Суд зняв арешт з маєтку «коханки» Януковича: яким майном в Україні володіє Любов Полежай
Дополнительно:
Янукович подав до ОАСК ще один позов, в якому вимагає визнати незаконність його усунення з посади президента

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.