Вт. Июн 28th, 2022
"Усі спроби розхитати ситуацію будуть жорстоко придушуватися": мер Харкова заявив, що місту не загрожує виявитися в епіцентрі подій

У Харкові занепокоєні ситуацією, що склалася на сході країни. Міський голова Ігор Терехов запевнив, що ситуація в місті під контролем.

Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі.

«Другий день в душі біль і образа за Донецьк і Луганськ. За всю Україну. Знаю, що багато хто з вас відчуває тривогу. Це і є головна мета – посіяти серед нас паніку та істерику. Змусити нас нервувати і робити помилки. Упевнений, що такого подарунка харків'яни не зроблять. Зі свого боку запевняю вас — усі спроби розхитати ситуацію в Харкові будуть придушуватися! Жорстко придушуватися! Для цього є воля та всі необхідні важелі. Харкову не загрожує опинитися в епіцентрі військових дій», — написав Терехов.

Він закликав містян зберігати спокій і з упевненістю дивитися у завтрашній день.

Нагадаємо, що у Харкові місцеві жительки вчаться тримати зброю, аби у разі російської агресії стати разом із чоловіками і захищати рідне місто. Відео тренувань харків'янок зафільмувало німецьке видання Deutsche Welle.

Читайте також:

8 років війни, «навчання» ворога на кордоні, чергові погрози наступу: як жити в постійному стресі та уникнути паніки
У Львові ветерани війни вчать стріляти чиновників і комунальників: першим зброю до рук взяв мер Садовий
Примара російського вторгнення: як заспокоїти дітей і правильно пояснити загрози
Дополнительно:
"Усі спроби розхитати ситуацію будуть жорстоко придушуватися": мер Харкова заявив, що місту не загрожує виявитися в епіцентрі подій

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.