Ср. Май 25th, 2022
Агресор обстріляв 2 іноземні судна біля порту "Південний": оновлена інформація Мінінфраструктури 

Одне судно йшло під прапором Панами, ще одне – під прапором Молдови.

Оновлену інформацію про це оприлюднило Міністерство інфраструктури України. 

За інформацією Посту регулювання руху суден «Південний» та служби капітана порту Південної філії ДП «АМПУ», о 12:55 на якірній стоянці №358 сталося влучення ракети в кормову частину т/х «NAMURA QUEEN».

Судно під прапором Панами прямувало до порту «Південний» під завантаження зерна. Наразі відомо про виведення з ладу частини обладнання. На судні пожежа, викликано пожежний буксир. Буксир “P&O STAR» висунувся на допомогу. Ситуація контрольована.

Також за інформацією Головнокомандувача Збройних сил України за 12 миль від порту «Південний» корабель Російської Федерації підбив бункеровщик «MILLENNIUM SPIRIT» (під прапором Молдови).

UPD За інформацією  служби капітана порту Одеської філії ДП «АМПУ», влучення ракет сталося о 12:10 на якірній стоянці 355. Судно перевозило 600 тонн мазуту та дизеля на борту.

Судно, за попередніми даними, було обстріляно російським військовим кораблем. Одна ракета потрапила в надбудову, інша в міндель. Сталося займання, яке могло, у разі вибуху, призвести до екологічної катастрофи. Члени екіпажу опинилися у воді та запросили допомогу.

Для гасіння пожежі до бункерувальника були спрямовані буксири Бриз-1,  Вікторі,  ПК-888, КПЛ-99. Для рятування екіпажу — SAR 02.

До порту Чорноморськ надійшла команда від Морської пошуково-рятувальна служби — забезпечити причал каретами швидкої для надання допомоги 10 членам екіпажу т/х «Millennial Spirit». Двоє члени екіпажу у важкому стані, зокрема капітан судна обгорів, у нього зламана рука. Інші — у задовільному стані.

О 14:15 постраждалі доставлені до порту Чорноморськ. Їх вивозять на швидких до місцевої лікарні. Бункеровщик на якорі. Ситуація контрольована.

Зазначимо:

Уранці 24 лютого президент РФ Володимир Путін у відеозверненні оголосив про «спеціальну військову операцію» щодо «захисту» Донбасу.
Міноборони РФ повідомило про завдання ударів по військовій інфраструктурі України.
Пістя 5 години ранку 24 лютого було чути вибухи в районі Борисполя, Харкові, Одесі та інших великих міст.
Російські «Гради» били вздовж усього кордону, від Луганська до Житомира.
Україна закрила небо для польотів.
У МВС розповіли про російські обстріли України.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що на всій території України вводиться воєнний стан.
Протягом 24 лютого через російські обстріли загинули 137 українських військових та цивільних людей.

Росія атакувала Україну: всі новини про військове вторгнення в режимі онлайн

Нагадаємо:

21 лютого президент Росії Володимир Путін підписав укази про визнання «незалежності» «ДНР» та «ЛНР».
22 лютого Рада Федерації РФ остаточно ратифікувала договори про визнання «ЛДНР».
22 лютого Рада Федерації Російської Федерації задовольнила звернення президента РФ Володимира Путіна й дозволила використання армії за кордоном.
ЄС, США, а також інші країни одна за одною заявляють, що не визнаватимуть «незалежність» «ЛДНР» та запроваджують санкції.
Від 24 лютого в Україні запроваджено надзвичайний стан.
Дополнительно:
Агресор обстріляв 2 іноземні судна біля порту "Південний": оновлена інформація Мінінфраструктури 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.