Вс. Май 22nd, 2022
Знаменитий хмародер у Нью-Йорку став “українським”: фото

У п’ятницю, 25 листопада, верхівку найвідомішого американського хмародера Empire State Building у Нью-Йорку підсвітили у кольорах національного прапора України. Символічно, що саме цього дня США застосували санкції щодо російського президента Путіна через вторгнення Росії до України.

Відповідне фото на своїй Facebook-сторінці опублікував журналіст Матвій Ганапольський.

Систему прожекторного освітлення цього хмародера використовують для сигналізування про важливі події в США та цілому світі ще від 1960-х років.

Цього разу приводом для українських” кольорів на вежі стали як запроваджені США антиросійські санкції через російське вторгнення в нашу державу, так і обіцяна президентом Байденом макрофінансова допомога Україні на потреби безпеки.

У коментарях нагадують про “українську” підсвітку, яку раніше отримали інші відомі у світі будівлі, зокрема, Ейфелева вежа у Парижі та вежа Сі-Ен Тауер у Торонто.

Нагадаємо, у Берліні на знак солідарності з Україною ввечері 23 лютого Бранденбурзькі ворота підсвітили кольорами прапору України.

Читайте також:

Синьо-жовта Україна: до Дня єднання урядові будівлі в усіх регіонах засяяли національними кольорами (фото)
«Вірте Україні та ЗСУ — і ми переможемо»: військові із зони ООС привітали українців з Днем єдності
«Ми не залишимо вас самих»: в Естонії на знак солідарності з Україною урядові будівлі підсвітили синьо-жовтими кольорами
Дополнительно:
Знаменитий хмародер у Нью-Йорку став “українським”: фото

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.