Вс. Май 29th, 2022
Головне за ніч: українці боронять великі міста, тривають бої

Росія намагається взяти під контроль великі міста, але українці дають відсіч.

Так на Київщині, в районі Василькова сили протиповітряної оборони збили ворожий ІЛ-76 напакований десантом. Про це повідомив головнокомандувач Валерій Залужний. Російський транспортник уразила наша пташка СУ-27. Нині тривають важкі бої за місто Васильків, де агресору таки вдалося висадити десант.

В Києві вночі бій точився на окраїні міста, поблизу станції метро Берестейська. Там було чутно потужні вибухи. На проспекті Перемоги — підпалили техніку. Вочевидь ворог намагається захопити військову частину, яка там знаходиться.

У столиці за попередню добу ліквідували близько 60 диверсантів, затримано десятки людей, які ставили коригувальні мітки. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів.

Масштабні зіткнення продовжуються на півдні. В Херсоні українська авіація вдарила по російській бронетехніці. Ворог — почав відходити. В Миколаєві протиповітряна оборона відбила атаки ворога, місто під контролем.

А  Миколаївщиною вночі  «блукала» інформація, про ймовірну висадку десанту в області. Очільник Миколаївської ОДА, перше, що зробив, після нетривалого перепочинку, розповів жителям області та всій Україні, ніч у регіоні була неспокійною, працювала ПВО.

Близько 5:20, у Харкові, вкотре від початку російської навали оголосили повітряну тривогу.

У Луцьку, Львові повітряна тривога, у Рівненській області також.
Дополнительно:
Головне за ніч: українці боронять великі міста, тривають бої

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.