Вт. Май 24th, 2022
"Кадирова вирішили утилізувати": Арестович розповів про конфлікт між ФСБ та очільником Чечні

Кадирова дуже сильно підставляють російські військові, користуючись війною в України, щоб послабити його вплив.

Про це 6 березня розповів радник голови Офісу президента Олексій Арестович.

«Кадиров особисто сьогодні вибухнув заявою про те, що все гаразд, горимо бажанням атакувати Київ. Але за нашими даними, не зовсім все гаразд. І ніхто там не горить бажанням атакувати Київ, тому що у тій же Бучі їх накрили дуже сильно, на Житомирській трасі їх накривали дуже сильно, там близько 60 машин. Найголовніше не це. Ми ж по радіо перехоплюємо, що вони висувають претензії ФСБшникам, чомусь ФСБ. І кричать, що ж ви здаєте с*ки наші маршрути українцям. А ті їм навпаки кажуть, що це ви козли нас здаєте. Ну і в такому варіанті вони конкретно рубаються між собою», — повідомив він.

Більше того, додав Арестович, у Чернігівській області був випадок, коли «кадирівці» пострілялися зі старшим керівним складом одного з підрозділів російських. При чому вбили чотирьох «кадирівців» російські військові, а ті теж постріляли декілька старших офіцерів, там наче полковник один. І все це не прикрашає, як я розумію, стан Кадирова і як би не виявилося так, що хтось у ФСБ, вважаючи Кадирова реальною силою, вирішив цю силу прорідити, користуючись ситуацією в Україні.

«Тому що по непрямих сигналах, які ми ловимо, дуже на це схоже. Хтось там вирішив, що от давайте, користуючись бойовими ситуаціями, бойовими діями трішки підточимо силу Рамзана. За деякими ознаками, схоже, що таки так — хтось цей план тихенько реалізує. Відчуття дуже чітке, що його дуже сильно підставляють російські військові, заводячи у певне становище, місця, де недобре стає. Відчуття таке і за радіоперехопленнями, і за деякими свідченнями полонених старших офіцерів, і за повідомленнями з Росії. Складається мозаїчна картинка, що Кадирова вирішили утилізувати, полки Кадирова тут в Україні і роблять все, щоб це сталося», — заначив Арестович.

Як починалася війна Росії проти України:

21 лютого президент Росії Володимир Путін підписав укази про визнання «незалежності» «ДНР» та «ЛНР».
22 лютого Рада Федерації РФ остаточно ратифікувала договори про визнання «ЛДНР».
22 лютого Рада Федерації РФ задовольнила звернення Путіна й дозволила використання армії за кордоном. Це, по суті, був дозвіл Путіну розпочати війну проти України.
Рано-вранці 24 лютого  Путін у відеозверненні оголосив про «спеціальну військову операцію» щодо «захисту» Донбасу. Розпочалася війна Росії проти України.

24 лютого на всій території України запровадили воєнний стан.
Протягом 24 лютого через російські обстріли загинули 137 українських військових та цивільних людей.
28 лютого відбувся перший раунд переговорів між Росією та Україною. 3 березня відбувся другий раунд. Але війна досі триває.
28 лютого Зеленський підписав заявку на членство України в Європейському Союзі.

Втрати росіян, які воюють проти України:

За орієнтовними даними Генштабу Збройних Сил України, від ранку 24 лютого до ранку 6 березня військам країни-загарбника Росії були завдані такі втрати:

особового складу ‒ понад 11 тис. осіб,
танків ‒ 285 од.,
ББМ ‒ 985 од.,
артилерійських систем – 109 од.,
РСЗВ ‒ 50 од.,
засоби ППО ‒ 21 од.,
літаків – 44 од.,
гелікоптерів – 48 од.,
автомобільної техніки ‒ 447 од.,
легкі швидкісні катери ‒ 2 од.,
цистерн з ППМ ‒ 60,
БПЛА оперативно-тактичного рівня ‒ 4.

Дані уточнюються. Підрахунок ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій.  
Дополнительно:
"Кадирова вирішили утилізувати": Арестович розповів про конфлікт між ФСБ та очільником Чечні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.