Сб. Май 28th, 2022
Для Гаазького трибуналу: СБУ створила бот для збору інформації про злочини Росії

СБУ створила та запустила новий офіційний сервіс – бот Russian war tribunal bot для збору даних про воєнні злочини, скоєні російськими військами в Україні.

Про це спецслужба повідомила 7 березня.

«Росія обов'язково відповість за напад на Україну! Бо щодня приносить нові докази Гаазькому трибуналу», – наголосили у Службі безпеки.

Там пояснили, що завдання українців та СБУ – не лише захищати свою країну, а й фіксувати інформацію про злочини російської армії, щоб ніхто не уникнув відповідальності.

«Для збору даних Служба безпеки України запустила новий сервіс ­– офіційний бот @russian_war_tribunal_bot», ­– додали у спецслужбі.

Там також закликали кожного, хто має підтвердження воєнних злочинів російських військових, повідомити про них. В СБУ нагадали, що Міжнародний кримінальний суд у Гаазі розпочав розслідування справи щодо війни Росії проти України.  

Зауважимо, що на сьогодні також на повну силу працює офіційний чат-бот для повідомлень про рух ворожої техніки і диверсійно-розвідувальних груп @stop_russian_war_bot. За допомогою цього бота ЗСУ змогли знешкодити чимало російських танків.

Нагадаємо, раніше 7 березня голова МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що підтримав ініціативу міжнародної спільноти створити спеціальний трибунал щодо розгляду злочину російської агресії проти України.

Читайте також:

Напад Росії на Україну: як починалось путінське вторгнення
Що повинен знати кожен українець в умовах війни: правила та поради

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
Для Гаазького трибуналу: СБУ створила бот для збору інформації про злочини Росії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.