Вс. Май 29th, 2022
Кожен українець має поставити собі питання – чим саме я можу бути корисним? – Шмигаль

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль звернувся до українців з закликом поставити собі запитання в умовах війни – чим саме я можу бути корисним армії, країні, державі?

Про це голова уряду сказав під час свого відеозвернення 8 березня.

«На територіях, наближених до зони бойових дій, наші героїчні пілоти, нацгвардійці й бійці територіальної оборони ефективно відбивають ракетно-авіаційні удари та повітряні напади ворога на мирних людей і об’єкти критичної інфраструктури. В цих умовах ми всі маємо перебудовувати своє життя під «Економіку воєнного стану», – сказав Шмигаль.

«Кожен українець сьогодні має поставити собі питання – чим саме я можу бути корисним армії, країні, державі? І усвідомити, що війна – це не тільки фронт. Війна – це також тил, який має бути надійним і стабільним», – наголосив прем’єр.

Він також зазначив, що у часи війни складно займатись буденною роботою, хочеться бачити свій особистий вклад у перемогу тут і зараз. Але кожен має бути на своєму місці.

«Це також героїзм – побороти себе і в умовах постійних повітряних тривог, переживань за рідних, стресу щодня йти на роботу і робити свою справу. Всі ви герої, тому що працюєте у своїй державі під час війни. Уряд також продовжує працювати на нашу перемогу», – сказав Шмигаль.

Читайте також:

Напад Росії на Україну: як починалось путінське вторгнення
Що повинен знати кожен українець в умовах війни: правила та поради

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber
Дополнительно:
Кожен українець має поставити собі питання – чим саме я можу бути корисним? – Шмигаль

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.