Вт. Май 24th, 2022
Львів більше не може приймати біженців: мер Садовий звернувся за допомогою

Від початку російської агресії до міста Львова щодня прибувають десятки тисяч вимушених переселенців. Станом на 7 березня міська влада практично вичерпала ресурс для їхнього розселення.

Про це повідомив голова міста Андрій Садовий на спільному брифінгу із  почесною послинею Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) Марією Єфросініною.

За словами Садового, Львів надає усю необхідну допомогу постраждалим від військових дій агресора. Для надання притулку біженцям використано 440 установ культури і освіти, а також приміщення 85 релігійних організацій. Однак, на сьогодні Львів знаходиться на межі своїх можливостей і потребує допомоги міжнародних організацій.

За підрахунками міської влади, у Львові перебуває уже близько 200 тисяч переселенців, щодня 50 тисяч проходять транзитом Львівською залізницею. 

“Ми знаємо, що насувається ще одна хвиля біженців. Закликаємо міжнародні організації прийти і допомогти”, – звернувся міський голова.

Нагадаємо, в Івано-Франківську створили Координаційний штаб по розміщенню тимчасово переміщених осіб на території області.

Читайте також:

Польща дозволила біженцям з України жити і працювати 18 місяців, терміни можуть подовжити
Кількість біженців з України в Європі може зрости до 5 млн – Боррель
За житло — санаторії, готелі, церкви та школи, а з харчуванням допомагають волонтери: як на Волині приймають переселенців
Дополнительно:
Львів більше не може приймати біженців: мер Садовий звернувся за допомогою

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.