Вс. Май 29th, 2022
Обстріл мирних міст у Луганській області армією РФ: розпочато кримінальні провадження

Луганська обласна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження щодо обстрілу окупантами цивільних об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури області.

Про це повідомили в Офісі генерального прокурора. 

Зазначається, що ввечері 6 березня внаслідок обстрілу з невстановленої зброї Попасної та смт Комишувахи ворожими військами пошкоджено газопровід, територію Попаснянського вагонного ДЕПО, залізничного вокзалу та ліцею.

Ушкоджень також зазнали багатоквартирні житлові будинки, штрафмайданчик одного з відділів поліції. Вщент зруйновано будинки через пряме попадання снарядів. Внаслідок обстрілу 75-річний мешканець Попасної отримав осколкове поранення.

Ввечері 5 березня ворожі війська з невстановленої зброї відкрили вогонь у бік міст Гірське та Золоте. Під час обстрілу пошкоило житлові будівлі, господарчі споруди та гаражі, освітні заклади та об’єкти інфраструктури, міст.

У Гірському зазнав шкоди газопровід, у Золотому — високовольтна лінія електромережі, внаслідок чого містяни залишилися без світла.
В Офісі генпрокурора наголошують: такі дії становлять пряму загрозу життю й здоров’ю мирного населення, суперечать нормам міжнародного гуманітарного права.

Читайте також:

Німеччина взялась розслідувати злочини російських окупантів проти України
Окупанти намагаються прорватися в напрямку Дніпра та Запоріжжя — ЗСУ
Дополнительно:
Обстріл мирних міст у Луганській області армією РФ: розпочато кримінальні провадження

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.