Ср. Май 25th, 2022
"Надсилайте мені контакти таких "під***сів": мер Чернівців розповів, як каратиме за підвищення цін на житло

Мер Чернівців Роман Клічук закликав місцевих мешканців не підвищувати вартість оренди житла у місті. Такі дії в умовах війни він прирівняв до мародерства.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Дехто не розуміє, що у нас війна і наживається на біженцях, піднявши ціни на оренду житла. Прирівнюю такі речі до справжнього мародерства в такі часи, і обіцяю, від сьогодні взяти це питання під особистий контроль», — написав він.

Міський голова закликав місцевих мешканців повідомляти його про такі випадки.

«Надсилайте мені в особисті повідомлення контакти таких «під***сів», а я разом із податковою, поліцією та військкоматом почнемо вчити людяності. Рекомендую не жартувати! Найбільш нахабних оголошу публічно», — зазначив він.

Також Роман Клічук подякував тим мешканцям, які прихистили переселенців безкоштовно, або ж беруть «символічну плату» за житло.

«Ми не дозволимо наживатися на чужій біді», — підсумував мер.

Нагадаємо, раніше міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що ціни на проживання в місті мають залишатися такими, як були у довоєнний час, і закликав громадян повідомляти про порушення на «Гарячу лінію Львова». Також мер Івано-Франківська Руслан Марцінків закликав орендодавців нерухомості не підвищувати ціни на житло. Очільник міста попередив, що за такі дії передбачається покарання.
Дополнительно:
"Надсилайте мені контакти таких "під***сів": мер Чернівців розповів, як каратиме за підвищення цін на житло

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.