Вс. Май 22nd, 2022
Робимо все, щоб зупинити гуманітарну катастрофу - очільник Київської області

Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба наголошує, що робиться усе для того, аби зупинити гуманітарну катастрофу на Київщині.

Про це він повідомив у своєму відеозверненні, розміщеному у Facebook.

Кулеба зазначив, що на сьогодні Київська область продовжує стояти на захисті столиці.

«Макарів, Ірпінь, Гостомель, Бородянка, інші населені пункти — постійно тут ведуться бої. Російський окупант продовжує накопичувати війська та техніку і обстрілювати житлові масиви та соціальну інфраструктуру нашої області», — сказав він.

Голова ОВА наголосив, що російські загарбники погрожують головам громад у області розправою та вимагають здавати населені пункти.

«Цього не буде, нас не залякати. Ми не здаємося і не збираємось відступати. Ми відчуваємо, що ворог втомлений та деморалізований. А ми — ні, ми витримаємо та продовжуємо давати відсіч. Бо ми на своїй землі, ми вдома. Боятися мають вони — окупанти та злочинці», — підкреслив Кулеба.

Він нагадав, що основним питанням на сьогодні залишається гуманітарна допомога.

«Буча, Ірпінь, Гостомель, Макарів, Бородянка, Ворзель. Мешканці цих населених пунктів вимушено перебувають в бомбосховищах вже котрий день. Без води та їжі. Окупанти не дають гуманітарних коридорів, не дають гарантій припинення вогню… Ми робимо все, щоб зупинити гуманітарну катастрофу на Київщині», — додав Кулеба.Нагадаємо, Київ продовжує укріплюватися і готуватися до оборони міста. Зараз ворог сіятиме багато брехні, провокуючи паніку. Не піддавайтеся!

Читайте також:

Що повинен знати кожен українець в умовах війни: правила та поради
Напад Росії на Україну: як починалось путінське вторгнення
Дополнительно:
Робимо все, щоб зупинити гуманітарну катастрофу - очільник Київської області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.