Ср. Май 25th, 2022
МВФ розгляне сьогодні виділення Україні додаткових $1,4 млрд

Виконавча рада МВФ сьогодні, 9 березня, розгляне пропозицію про виділення Україні екстреної допомоги в розмірі $1,4 млрд.

Про це інформує пресслужба МВФ.

«Ми надіслали нашій Виконавчій раді пропозицію щодо затвердження $1,4 млрд підтримки України, щоби допомогти їй подолати (економічний – Ред.) шок, викликаний цією війною», — сказала директорка Фонду Крісталіна Георгієва.

Вона нагадала, що раніше у грудні МВФ виплатив Україні 700 мільйонів доларів США й надав спеціальні права позики у розмірі 2,7 мільярда доларів.

Також МВФ змінює фокус поточних переговорів з українською владою — з «реформ» на «кризове управління».

«Співробітники МВФ щодня контактують з ключовими людьми з української сторони. І я можу вам сказати, це так вражаюче бачити, як вони працюють разом із відданістю та професіоналізмом, незважаючи на сирени, які можна почути навіть під час обговорень», — зазначила Георгієва.

За її словами, МВФ допомагає мобілізувати фінансову підтримку та ресурси. МВФ і Світовий банк — дві установи, які мають доручення направляти скоординовану допомогу країнам, що цього потребують.

«Сьогодні ми повинні допомогти Україні подолати цей шок, але для України настане момент відновлення. І тоді, як сказав мені президент Зеленський, він хоче, щоб Фонд взяв на себе ініціативу», — каже очільниця МВФ.

Нагадаємо, що Нацбанк послабив низку обмежень на валютному ринку.

Читайте також:

Байден закликав Конгрес виділити 12 млрд доларів для допомоги Україні
Світовий банк виділяє Україні $723 млн
США та ЄС припинили постачати до Росії долари та євро готівкою

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
МВФ розгляне сьогодні виділення Україні додаткових $1,4 млрд

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.