Ср. Май 18th, 2022
Більшість завдань окупаційні війська не виконали, Україна продовжує тримати рубіж оборони - Генштаб

Переважна більшість завдань, що ставилася перед окупаційними військами їхнім командуванням, залишаються невиконаними. Загарбники продовжують практику залучення до безпосередніх бойових дій особового складу військових частин та підрозділів забезпечення.

Про це повідомляє Генштаб.

«Через активний спротив Сил оборони у взаємодії з громадянським суспільством російському агресору, Україна продовжує тримати рубіж оборони об’єднаної Європи. Враховуючи великий некомплект людських ресурсів, ворог вимушений переміщувати до кордонів України резерви з центрального та далекосхідного воєнних округів, проводити приховану мобілізацію та шукати підтримки у своїх малочисельних союзників», — йдеться в повідомленні.

Також окупанти продовжують практику залучення до безпосередніх бойових дій особового складу військових частин та підрозділів забезпечення, що є свідченням критичного стану ситуації у війську російських загарбників.

Раніше аналітична група Conflict Intelligence Team повідомила, що країна-агресорка перекидає додаткові ешелони військової техніки з різних регіонів, включно з інженерними машинами. Зараз інтенсивність перекидання нижча, ніж це було перед початком повномасштабного вторгнення.

Читайте також:

Арахамія повідомив деталі чергового раунду переговорів з Росією
Українець повернувся з Білорусі, щоб захищати Батьківщину від російської навали
Намагалися прорвати оборону: у Донецькій області ЗСУ відкинули окупантів

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
Більшість завдань окупаційні війська не виконали, Україна продовжує тримати рубіж оборони - Генштаб

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.